مهمترین نکته در قوانین فروشگاه این است که غرفه داران بایستی بعد از ثبت نام اولیه حتما اطلاعات خودشان را کامل وارد کنند، این اطلاعات شامل شماره تماس، نام غرفه، آدرس دفتر یا فروشگاه، لوگو و تصویر بنر می شود. در غیر اینصورت غرفه شما پاک می شود و حساب شما تایید نمیشود.

کلیه اطلاعاتی که در پروسه ثبت نام از کاربر دریافت می شود جهت احراز هویت و داشتن کانال ارتباطی با ایشان است و اصلا در امور تبلیغاتی استفاده نخواهد شد و به ایشان تعهد داده شود که این اطلاعات نزد توسعه‌دهنده و فروشگاه اینترنتی محفوظ است، تمامی پیامک های ارسالی به غرفه داران فقط در زمینه اطلاع از سفارش جدید و امور پرداختی است.

همچنین اطلاع رسانی درباره دوره های آموزشی فقط از طریق اعلان های داخل اپلیکیشن انجام می شود و اصلا برای شما پیامکی که دچار مزاحمت شما شود ارسال نمی شود.

در آینده ممکن است ورود دو مرحله ای برای افزایش امنیت شما فروشندگان عزیز در صفحه ورود اپلیکیشن فعال شود که قبل از آن حتما از طریق اعلان های درون برنامه ای به شما اطلاع داده می شود.

ایمیل های اطلاع رسانی از ثبت سفارش جدید برای محصولات شما برای شما ارسال می شود، پیامک تایید پرداخت نیز بعد از آن برای شما ارسال می شود.

در صورتی که در هر زمینه ای سوال دارید میتوانید از تیم پشتیبانی سایت درخواست کمک کنید.

پشتیبانی فروشندگان : فقط واتساپ 09379092193

همچنین قوانین زیر برای استفاده از خدمات وبسایت در نظر گرفته شده است که به مرور بروز رسانی خواهد شد، وقتی به عنوان فروشنده در وبسایت مجتمع گچ صفوی زاده ثبت نام می کنید موارد زیر را پذیرفته اید:

  • تعریف محصول: در تعریف هر محصول ، بعد از اینکه مشخصات کامل محصول را وارد کردید بایستی این محصول توسط کارشناسان وبسایت بررسی شود و در صورتی که قیمت غیر معقول یا تصویر نامناسب دارد محصول شما جهت ویرایش مجدد برای شما ارسال می شود.
  • برداشت وجه: حداقل میزان فروش برای درخواست برداشت 1 میلیون تومان است، اگر میزان فروش ماهیانه شما کمتر از این میزان است بایستی صبر کنید تا به حد نصاب برداشت برسید.
  • تاییدیه دریافت محصول: هر محصولی که برای مشتری ارسال می شود بعد از دریافت تاییدیه توسط تیم رضایتمندی به عنوان سفارش تکمیل شده ثبت می شود و شما بعد از آن می توانید برای برداشت وجه آن طبق دستور العمل برداشت عمل کنید.
  • شرایط عضویت: در حال حاضر عضویت در وبسایت رایگان است ولی ممکن است با توجه به نیاز سازمان و مراجع قانونی مرتبط از شما مدارک خاصی مانند سفته یا جوازهای مختلف دریافت شود.