برای کلیه امور پشتیبانی می توانید از ساعت 9 صبح تا ساعت 13 با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

روند مرجوعی کالا:

چون تمامی کالاها توسط باربری ارسال می شوند، اگر کالایی با کالای درخواستی مغایرت دارد ابتدا اطلاعات و تصویر محصول را از طریق شماره های پشتیبانی که در ادامه آمده است از طریق واتساپ ارسال کنید، بعد از بررسی اولیه کارشناسان با شما تماس گرفته می شود که نحوه ارسال بار با توجه به وزن با شما هماهنگ شود.

بعد از مرجوع کالا در صورتی که ایراد به محصول وارد باشد، حساب کاربری شما با وجه کالایی که خریداری کردید شارژ می شود. در صورتی که تمایل داشتید می توانید با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید تا وجه برای شماره کارتی که ارسال می کنید واریز شود.

شماره تماس پشتیبانی بعد از فروش : 02536646220

شماره واتساپ : 09124000739

روش ارسال کالا:

به دلیل وزن بالای مرسوله های فروشگاه، تمامی مرسوله های این فروشگاه به کمک باربری ارسال می شوند، اگر میزان و حجم بار به تن برسد متناسب با وزن بار ، برای حمل محصول شما ممکن است وسیله نقلیه با هماهنگی با خریدار تهیه شود.

مرسوله های سبک و خرید هایی که امکان ارسال با تیپاکس دارند نیز با هماهنگ با خریدار برای ایشان ارسال خواهند شد. در صفحات تمامی محصولات نحوه ارسال و بسته بندی آن محصول کامل توضیح داده شده است.

ارسال کالا از 1 الی 3 روز کاری بعد از سفارش ممکن است انجام شود، برای سفارشات حجیم ممکن است این زمان بیشتر شود که توسط تیم فروش به شما اطلاع داده می شود.

روش های پرداخت:

کلیه پرداخت های داخل وبسایت از طریق درگاه پرداخت آی دی پی انجام می پذیرد که کارمزد درگاه روی فاکتور نهایی محاسبه و از خریدار دریافت می شود.